Середа
21.08.2019
06:39
Вітаю Вас, Гість
Главная » Файлы » Методична скарбниця » інформатика

Календарне планування уроків інформатики 9 клас
[ Скачать с сервера (33.1 Kb) ] 08.02.2012, 14:13
Тема І. Інформація. Інформаційні процеси та системи (2 год.)
Урок 1.
Поняття про інформацію та способи її подання. Дані. Різновиди інформаційних повідомлень. Вимірювання обсягу даних. Поняття про інформаційну надлишковість повідомлень. Способи подання і кодування повідомлень, двійкове кодування. Вимірювання довжини двійкового коду. Інформаційні процеси: отримання, збирання, зберігання, пошук, обробка і передавання інформації. Об’єкти та їх властивості.
Урок 2.
Поняття про інформаційні системи та технології. Види інформаційних систем. Поняття про апаратне та програмне забезпечення інформаційної системи. Етапи розвитку та сфери застосування інформаційних технологій. Поняття про інформаційну культуру та інформатичну компетентність. Інформатика як наука та галузь діяльності людини.

Вимоги до навчальних досягнень учнів
пояснює: поняття інформації, даних, інформаційного повідомлення; поняття про інформаційну надлишковість повідомлень; поняття інформаційної системи; поняття апаратного та програмного забезпечення; поняття інформаційної культури та інформатичної компетентності; поняття про інформатику як науку та галузь діяльності людини; описує: способи подання повідомлень; способи оцінювання кількості інформації; різновиди інформаційних процесів: отримання, збирання, зберігання, пошуку, обробки і передавання інформації; етапи розвитку та сфери застосування інформаційних технологій; різновиди інформаційних систем; структуру інформаційної системи; називає: види повідомлень; дає означення: одиниць вимірювання довжини двійкового коду: біта, байта, кілобайта, мегабайта, гігабайта, терабайта; вміє: визначати довжину двійкового коду повідомлення.

Категория: інформатика | Добавил: Шимківці
Просмотров: 582 | Загрузок: 106 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0